Логин:  
Пароль:
Навигация по сайту
Реклама
Наши партнеры

Международное телевизионное фестивальное движение детского творчества TV START

Лучшие статьи

4 головні причини чоловічого безпліддя та чому треба звернутися до клінічної лікарні «Urologist Valetskyi»

20.10.21 | Категория: Врачи и Больницы

Багато людей мріють про щасливе майбутнє з сім’єю та дитиною, котра кожен день буде радувати своєю присутністю, дивувати та дарувати незабутні емоції. Але, на жаль, так буває, що не вдається народити дитину через труднощі з заплідненням. Частіше за все в цьому випадку багато хто відразу починають звинувачувати у проблемі жінку через вже давно існуючий стереотип.

Та слід зазначити, що чоловіче безпліддя, як показують результати опитування, зустрічається так само часто, як і у жінок. Більш того, за останні роки кількість чоловіків, які не можуть мати дітей, збільшилась на цілих сорок відсотків. На жаль, таке захворювання призводить до розпаду сімей, які мріють про свою дитину.

Але, мало хто знає, що безпліддя можна у деяких випадках вилікувати, тому не потрібно одразу відчаюватися та йти на крайні міри. В цілому, причинами може бути досить велика кількість факторів та хвороб. Але всі вони поділяються на чотири форми: секреторну, обтураційну, психологічну та імунологічну.

Саме тому, якщо Ви також зіткнулись з такою проблемою, слід знати, що саме може служити причиною безпліддя.

лікар андролог

4 головні причини чоловічого безпліддя

  • Імунологічні захворювання вважаються найрідкіснішими, адже відсоток чоловіків з такими ледве досягає десяти. В цьому випадку мова йде про імунну систему, яка виробляє антитіла, котрі вбивають сперматазоїд, через що зачати дитину стає неможливо. Більш рідкий випадок — несумісність партнерів, коли у кожного є антитіла, що виключають можливість мати спільну дитину.

  • До обтураційної форми відносять захворювання, пов’язані з запаленням придатків яєчок, вродженою відсутністю придатків, простатит, ретроградна або передчасна еякуляція, еректильна функція та інше.

  • Психологічне безпліддя зустрічається в тому випадку, коли є велика кількість постійних нервових зривів, стресів, депресія або емоційна нестабільність. Також це може бути пов’язано з більш глибокими проблемами у розвитку особистості, які блокують нормальне функціонування репродуктивної системи.

  • І остання форма — секреторна. Вона включає в себе різні захворювання та патології яєчок, в тому числі рак, водянку, гормональний збій, паротит, не опущення яєчок, занадто велика кількість фізичних навантажень, куріння, відсутність вітамінів та мінералів та тому подібне.

Причин дійсно досить багато, але більшість з них лікується різними методами та з застосуванням сучасних технологій. Саме тому слід уважно обирати лікаря, який зможе повернути Вам здатність мати дітей.

І якщо Ви знаходитесь в пошуках такого, «Urologist Valetskyi» чекає не Вас. Цей лікар андролог є одним з найкращих в нашій країні та працює в найкращій лікарні, котра займається різними урологічними та андрологічними захворюваннями. А велика кількість задоволених пацієнтів переконає Вас у цьому.

Автор: yevgeniy

Главный редактор:
   
Рейтинг:
(голосов:1)

УВАЖАЕМЫЕ ПОСЕТИТЕЛИ САЙТА!
Обращаемся к Вам с просьбой (если конечно Вам понравилась данная статья),
Кликайте на ссылки "ПОДЕЛИТЕСЬ ССЫЛКОЙ С ДРУЗЬЯМИ ИЗ СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЕЙ".
Вам это не трудно, а для нас это огромный вклад в развитие сайта.
Искрине благодарим Вас за понимание и содействие!
Похожие статьи:

Урологічна клініка «Urologist Valetskyi»Урологічна клініка «Urologist Valetskyi» розповість, у яких випадках слід звернутись до уролога — 4 симптоми


Лікування чоловічого безпліддяЧоловіче безпліддя зустрічається не рідше, ніж жіноче. Які способи його лікування пропонує сучасна медицина розглянимо просто зараз.


Спермограма у Києві Найбільш інформативний і достовірний метод визначення безпліддя і інших порушень репродуктивної функції у чоловіків - спермограма. Саме цей вид лабораторної діагностики відповідає на найбільш складні питання в процесі обстеження.


Вінчальна фатаВінчальна фата


Які чоловічки для новонароджених купувати взимку та влітку?Які чоловічки для новонароджених купувати взимку та влітку?


Это динозаврик.
Он грустит, потому что вымер до того, как смог зарегистрироваться на Woman.kharkov.ua.
Вы можете сделать это всего за несколько минут.
Чем бы вы ни интересовались, у нас найдутся ваши единомышленники.
Комментарии к статье:
4 головні причини чоловічого безпліддя та чому треба звернутися до клінічної лікарні «Urologist Valetskyi»
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
МатеринствоВсе статьи
Можно ли детям есть сладкое?
Многие родители считают, что сладкое, как и другие продукты питания необходимы ребенку для полноценного роста и развития. Стоит отметить, что доля
Как распознать ветряную оспу
Как распознать ветряную оспу
Детские фотоальбомы для новорожденных — полезный подарок родителям
Детские фотоальбомы для новорожденных.
Универсальная детская коляска – комфорт для вашего малыша
Когда рождается ребенок, родители начинают сразу же искать для него кроватку, коляску, пеленальный столик и другие необходимые вещи для сына или
Воспитание детей: поговорим о вежливости
Воспитание детей: поговорим о вежливости
Детское автокресло Britax - необходимый аксессуар современного автомобиля
Любой крупный город диктует свои условия для образа жизни. Далеко не всегда существует возможность пешей прогулки по магазинам для совершения
Обзор гаммы средств по уходу за волосами Elseve от L'Oreal Paris
Обзор гаммы средств по уходу за волосами Elseve от L'Oreal Paris
Материалы для наращивания волос
Материалы для наращивания волос
Фестиваль моды – каким будет стайлинг в следующем году?
Не только «Черную пятницу» можно назвать праздником скидок и шопинга, но и фестиваль моды Cosmopolitan Fashion Fest, прошедший в Skymall
Как ухаживать за волосами?
Как ухаживать за волосами?
Окрашивание волос по технике омбре
Окрашивание волос по технике омбре
Красивые волосы, теперь реальность
Все знают о том, что одним из составляющих красоты девушек есть ее волосы.WOMAN - женский онлайн журнал © 2012 все права защищены. Сертификат на никнейм woman kharkov Powered by CMS

Перепечатка, копирование и распространение материалов размещенных на сайте
возможно только при наличи активной гиперссылки на сайт (без rel="noindex" или rel="nofollow") - Женский онлайн журнал WOMAN.
Администрация сайта не несет ответственности за содержание рекламных объявлений и статей.
Статьи и материалы, размещенные в разделе "Любовь", а также в подразделах, не рекомендованы для просмотра лицам, не достигшим 18 лет.