Логин:  
Пароль:
Навигация по сайту
Реклама
Наши партнеры

Международное телевизионное фестивальное движение детского творчества TV START

Лучшие статьи

Корисні властивості лазні

16.02.22 | Категория: Полезные советы

Корисні властивості лазніБаня вже давно займає лідируючу позицію серед безлічі місць приємного та корисного проведення часу. Цей спосіб миття відомий з давніх часів - предки північних народів приділяли велике значення гігієні. Пара, вологе повітря та додаткові дійства (масаж або вплив ароматичних ферментів) надають позитивний вплив на організм та стан людини.

Серед корисних властивостей лазні можна виділити вплив на психіку людини, серцево-судинну систему, виведення шлаків з організму та вплив на опорно-руховий апарат.

Вплив на нервову систему

Часто відвідувачі лазні відзначають, що згодом почуваються заспокоєними та розслабленими. Вологість повітря та температура позначаються на загальному стані людини. Через високі температури відбувається розширення судин, прискорення кровотоку. До мозку легше надходить кисень, тіло розслаблюється. Зрештою, людина мислить ясніше та позитивніше.

Вплив на серцево-судинну систему

Не секрет, що відвідування лазні може мати зворотний ефект – людині стане погано. Проте випадки реальних загроз здоров'ю зведено до мінімуму. Організм негайно реагує у процесі прийняття лазні, а чи не чекає закінчення її прийняття. Таким чином, чергування низьких та високих температур покращує еластичність судин та стимулює серцево-судинну систему, знижуючи ризик інфарктів.

Вплив на шкіру

Найпопулярніша якість лазень – здатність виводити шлаки з організму. Існує кілька видів лазневих процедур, що відрізняються один від одного відсотком вологості, регулюванням температур. Для кожної шкіри підійде свій режим, однак вони об'єднані здатністю розкривати пори і виводити токсини. Підвищується еластичність шкіри, її еластичність.

Вплив на опорно-руховий апарат

Розігріта шкіра впливає на суглоби та м'язи. Посилення кровотоку призводить до прискорення відтоку лімфи. А контрастна зміна температур та масажі збільшують еластичність м'язів, їх рухливість. Можна сказати, що лазня впливає успішне функціонування суглобів і всього опорно-рухового апарату. Недарма після відвідування лазні простежується зниження болю у суглобах та інших пошкоджених ділянках.

Баня здатна по-різному впливати на людину, покращуючи її загальний стан. Маючи низку характеристик, що прискорюють метаболізм людини, лазневі процедури з давніх-давен і в наші дні високо цінуються. Лікарські препарати, тренування та відвідування spa-процедур можуть бути замінені регулярним відвідуванням лазні.

Строго протипоказано відвідування лазні у стані алкогольного сп'яніння, після операцій та прийняття низки ліків. Перед відвідуванням обов'язкова консультація лікаря, відвідування обстеження виявлення серцево-судинної недостатності.

Пріоритет відвідування лазні – збереження та зміцнення здоров'я, будь-які ризики зворотного ефекту мають суворо регулюватися.

Автор: yevgeniy

Главный редактор:
   
Рейтинг:
(голосов:1)

УВАЖАЕМЫЕ ПОСЕТИТЕЛИ САЙТА!
Обращаемся к Вам с просьбой (если конечно Вам понравилась данная статья),
Кликайте на ссылки "ПОДЕЛИТЕСЬ ССЫЛКОЙ С ДРУЗЬЯМИ ИЗ СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЕЙ".
Вам это не трудно, а для нас это огромный вклад в развитие сайта.
Искрине благодарим Вас за понимание и содействие!
Похожие статьи:

Спермограма у Києві Найбільш інформативний і достовірний метод визначення безпліддя і інших порушень репродуктивної функції у чоловіків - спермограма. Саме цей вид лабораторної діагностики відповідає на найбільш складні питання в процесі обстеження.


Лікування чоловічого безпліддяЧоловіче безпліддя зустрічається не рідше, ніж жіноче. Які способи його лікування пропонує сучасна медицина розглянимо просто зараз.


Урологічна клініка «Urologist Valetskyi»Урологічна клініка «Urologist Valetskyi» розповість, у яких випадках слід звернутись до уролога — 4 симптоми


Які чоловічки для новонароджених купувати взимку та влітку?Які чоловічки для новонароджених купувати взимку та влітку?


Вінчальна фатаВінчальна фата


Это динозаврик.
Он грустит, потому что вымер до того, как смог зарегистрироваться на Woman.kharkov.ua.
Вы можете сделать это всего за несколько минут.
Чем бы вы ни интересовались, у нас найдутся ваши единомышленники.
Комментарии к статье:
Корисні властивості лазні
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
МатеринствоВсе статьи
Можно ли детям есть сладкое?
Многие родители считают, что сладкое, как и другие продукты питания необходимы ребенку для полноценного роста и развития. Стоит отметить, что доля
Как распознать ветряную оспу
Как распознать ветряную оспу
Детские фотоальбомы для новорожденных — полезный подарок родителям
Детские фотоальбомы для новорожденных.
Универсальная детская коляска – комфорт для вашего малыша
Когда рождается ребенок, родители начинают сразу же искать для него кроватку, коляску, пеленальный столик и другие необходимые вещи для сына или
Воспитание детей: поговорим о вежливости
Воспитание детей: поговорим о вежливости
Детское автокресло Britax - необходимый аксессуар современного автомобиля
Любой крупный город диктует свои условия для образа жизни. Далеко не всегда существует возможность пешей прогулки по магазинам для совершения
Обзор гаммы средств по уходу за волосами Elseve от L'Oreal Paris
Обзор гаммы средств по уходу за волосами Elseve от L'Oreal Paris
Материалы для наращивания волос
Материалы для наращивания волос
Фестиваль моды – каким будет стайлинг в следующем году?
Не только «Черную пятницу» можно назвать праздником скидок и шопинга, но и фестиваль моды Cosmopolitan Fashion Fest, прошедший в Skymall
Как ухаживать за волосами?
Как ухаживать за волосами?
Окрашивание волос по технике омбре
Окрашивание волос по технике омбре
Красивые волосы, теперь реальность
Все знают о том, что одним из составляющих красоты девушек есть ее волосы.WOMAN - женский онлайн журнал © 2012 все права защищены. Сертификат на никнейм woman kharkov Powered by CMS

Перепечатка, копирование и распространение материалов размещенных на сайте
возможно только при наличи активной гиперссылки на сайт (без rel="noindex" или rel="nofollow") - Женский онлайн журнал WOMAN.
Администрация сайта не несет ответственности за содержание рекламных объявлений и статей.
Статьи и материалы, размещенные в разделе "Любовь", а также в подразделах, не рекомендованы для просмотра лицам, не достигшим 18 лет.